Szef FED z San Francisco w wywiadzie dla agencji MNI stwierdził dzisiaj, że zagłosuje w kwietniu lub czerwcu za podwyżką stóp procentowych, jeżeli dane makroekonomiczne będą dalej się poprawiać, tak jak tego oczekuje.////////
a reakcja w sumie zadna to jak tu ma cos rosnac