Forum Forex +Dodaj wątek

Bax jak widzisz funta ?

Zgłoś do moderatora
Jak myslisz czy bedą jeszcze spadki funta w granice 5,41 czy raczej minima dla tej waluty zostały juz osiągniete na ten czas i liczyc tylko na wzrosty?? jak bedzie sie funt zachowywał przed referendum?? z gory dzieki za odp
  • Bax jak widzisz funta ? Autor: ~anonimus
  • funt Autor: ~bax
  • Re: funt Autor: ~BAX
  • Re: funt Autor: ~bx
  • Re: funt Autor: ~BAX
  • Re: funt Autor: waldemarkus
  • Re: funt Autor: ~ol
  • Re: funt Autor: ~alek
  • Re: funt Autor: ~bunge
  • Re: funt Autor: ~ol
  • Re: funt Autor: ~Yuan
  • Re: funt Autor: ~bunge
  • Re: funt Autor: ~BAX
  • fed dzis Autor: ~BAX