Forum Forex +Dodaj wątek
Po wyjściu z UE to poleci ale na 3zł . Mam nadzieję, że nie wyjdą z UE co spowolni im gospodarkę i obniży wartość funta. Nie mogą sobe na ot pozwolić CZEKAM NA WZROSTY