Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,54 zł , zmiana od tamtej pory: -41,38%

Fakty o sytuacji spółki

Zgłoś do moderatora
Tribe: Gra jest w fazie początkowej, czyli premiera pełnej wersji najwcześniej w 2024. IMHO spółce nie wystarczy pieniędzy na przetrwanie i czeka ich emisja ratunkowa po 2, a przy dobrych wiatrach 3 złote gdzieś w II połowie roku.
Niesamowicie zwodzili rynek z pomocą naganiacza-marzyciela @bankruta ("drugi Green Hell"), który wisi tu po 15 zł i powisi jeszcze trochę, bo ma tego szmelcu kilkadziesiąt k .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 0,00% 2,66 2022-09-29 11:34:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.