Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,30 zł , zmiana od tamtej pory: -42,33%

Re: Fakty o sytuacji spółki

Zgłoś do moderatora
Różnica jest taka, że rok temu inwestorzy kupowali akcje po 10 zł bo myśleli że to będzie drugi green hell i gra wyjdzie w 2022 roku.
Teraz kurs jest po 4 zł i nie chcą kupować, bo wiedzą że gra może najwcześniej wyjść w 2024 roku i przestali wierzyć już w sukces tego tytułu, bo wiedzą że nawet jak tribe w końcu wyjdzie to w najlepszym razie będzie to zwykły średniak, o którym nikt już pamiętać nie będzie i jak dobrze pójdzie to ledwie zwróci koszta produkcji.
Widać różnicę?
Jak się zniechęci inwestorów do spółki i gry, to już jest pozamiatane i nie ma najmniejszej szansy na sukces.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -1,59% 2,48 2022-11-25 10:44:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.