Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,54 zł , zmiana od tamtej pory: -44,25%

Re: Fakty o sytuacji spółki

Zgłoś do moderatora
Pan Cholewa nawet o fazie początkowej mówi że w "jego odczuciu" i wchodzi dopiero w temat z zespołem a Ten Troll się będzie wypowiadał o kursie i emisjach. zazwyczaj mi szkoda czasu na takich ale tym razem już musiałem się odezwać. Dzięki @Mario za link. Bardzo mi się podejście o skończeniu pie... farmazonów podoba. już nowy prezes zaplusował.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 0,00% 2,53 2022-12-05 11:25:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.