Forum Forex +Dodaj wątek

EUR/PLN 4.29 już

Zgłoś do moderatora
Wiem, że bardziej zajmujecie się Edkiem i Dolcem ale może ktoś rzuci jakiś wykres do Euro jakie opory i wsparcia??!!! Dzieki z góry.