Forum Forex +Dodaj wątek

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Mówmy o raliach na najbliższe 4-5 miesiące. Mam nadzieję, że spadnie na 4.0  choć jak rządzi PIS to mam obawy, że to będzie 4.10max.