Forum Forex +Dodaj wątek

Re: przewidywalny

Zgłoś do moderatora
Do HX - no właśnie coś tu Trickister nie zagląda a przydałaby się jego opinia też ale się wypakował z Euraka po 4.23 i czeka  na rozsądną chwilę wejścia. No mógłby coś tam podrzucić. 
Bax to sądzisz, że będzie jeszcze odbicie(korekta) na 4.43? i dopiero zazd? Pisałeś kiedyś, że w dłuższej perspektywie zł będzie się umacniać do Euraka i podobnie pisał Trickister.