Dnia 2026-06-26 o godz. 15:38 ~alex napisał(a):
> Policzmy ile lat musi potrwać inwestycja żeby wyjść z zyskiem upłynniając 60 mln akcji przy obecnym trendzie i obecnych obrotach
Gdyby tak te 300 mln wsadzone w Lotf1 wlozyli w np obligacje skarbowe to te w 5 lat dalyby czysty zysk ponad 100 mln zlotych.
Bez zatrudniania ludzi. Zero kosztow itp