no to chyba mało już kto wierzy , że jest zainteresowanie emisją ? nawet wśród znajomych królika . dali ciała na całym froncie łamagi .
ciekawe w jakim celu była wymiana zarządu ?
co tu się dzieje ? co w spółce się dzieje ? tylko wybrańcy chyba wiedzą.