proszę Cie???
ja i sprzedał????
ja od miesiąca skupuję!!! a nie sprzedaję!!!
ja nie jestem kolarzem!!!!
ja jestem inwestorem!!!! a nie ciułaczem od kółek :)
passat???? tak!!! moi handlowcy mają takie prawda!!! ;))))
ja też z tej grupy :))) władca pierścieni :))