ale jak co będę sprzedawał?
passata???
ok będę o Tobie pamiętał ;) ale wiesz pracuj, pracuj bo one z 2017roku są to trochę akcji kosztują ;)))
ale wierzę w Ciebie! dasz radę! bo jak nie TY to kto???
P.S. dziękuje za troskę i powodzenia życzę ;) a ja jednego Tobie rezerwuję :)))