Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Do szefa KNF i BFG

Zgłoś do moderatora
www.youtube.com/watch?v=aQPI_GXFano

Stara rosyjska piosenka - ja gdybym miał Waszą władzę o przetrwanie - to bym nie dopuściłbym do cierpienia ludzi... A Wy w sposób celowy ją niszczyliście.
Ja straciłem na tej grze tylko 100 tys zł, Musicie być świadomi, że oprócz mnie Polacy też stracili pieniądze...
Czy jesteście dumni, że żeście wydymali prawie 100 tys. Polaków?
Pruski jako gentelman do którego poziomu nigdy nie dotrzecie - nie dopuściłby do tego ! Ale Pruski podobnie jak i Banaś to Bohaterowie Narodu Polskiego!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.