Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Do Pana Ministra Ziobro

Zgłoś do moderatora
Proponuję po prostu nic na temat Generała Jaruzelskiego nie pisać - czytał Pan jego życiorys? Potknął by się pewnie Pan w wieku 20 lat.
Łatwo jest kogoś już nieżyjącego oskarżać - jak Pan chce na solo ( z uwagi, że generała nie ma wśród żywych ) - ja chętnie na solo z Panem wyskoczę! Od razu proszę wziąć 4 oficerów BOR! ( bo bez nich by Pan stchórzył ) ! Proszę pamiętać, że Generał Jaruzelski to jest Bohater RP!

I proszę dać mu odpoczywać w spokoju, on już swoje dla Polski zrobił!

Pozdr.

Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00