stary, wypierd... stad, sprzedałeś Kole to miej honor i truj dupe tym na forum, gdzie super rentowne akcyjki masz, WYWALAJ STAD DZIECIAKU!!!!! upierdliwy pryszcz na dupie jestes, jakas zaraza której nie da sie pozbyc i pieprzysz te swoje farmazony, po chu. !!!!!!!! nie podoba ci sie kola to zmywaj sie stad. kropka. ku..wa co za tepy koles.