bobek działa na mnie jak płachta na byka, sorry za teksty ale nie mam totalnie szacunku do palanta najpierw pół roku dzień w dzień pieprzącego o Kolastynie że min. 3 zeta itp, a potem się posrał i wywalił po 1.... dziwie się że w ogóle ma odwagę jeszcze tu pisać po takim zrobieniu z siebie idioty... no tak się zbłaźnił że już gorzej nie można było... i siedzi tu dalej i pieprzy coś o miotle i szczotce !!! no wymiękam.... sorry, ale wymiękam... pozdrawiam wszystkich oprócz bobociotki.