iti bez nerwów, zawsze znajdą się tacy ludzie jak BOB czy Zdzichu zero obiektywizmu tylko teksty game over, czy lecimy, spadamy itd. Ważne jest to by samemu nie dać się oszukać, z rana znów grali na SL a teraz zobacz powoli robi się popyt i kto wie może zakończymy nawet powyżej 1,10 a oni dalej będą to samo, nawet jak byłoby 3 zł to dale to samo. Tu ważne są fakty a fakty przemawiają za MIRACULUM i nikt głupi nie jest. Pozdrawiam Inwestorów.