A więc czekamy zgodnie z podjętą uchwałą do 12.04 br.
3. Emisja akcji serii F1 nastąpi w drodze subskrypcji zamkniętej w rozumieniu art. 431 § 2 pkt 2 k.s.h. przeprowadzanej w drodze oferty publicznej z zachowaniem prawa poboru w stosunku 1:1, tj. na jedną starą akcje będzie przypadało jedno prawo poboru, wyłącznie akcjonariuszom, którzy będą akcjonariuszami Spółki w dniu 12 kwietnia 2022 roku (dzień prawa poboru).--