Jeśli masz konto w ING w zakładce "Wnioski"/"Zapis na akcie z prawami poboru" w odpowiednim czasie będziesz mógł zapisać się na akcje (oczywiście musisz posiadać odpowiednią ilość środków na koncie). Spółka musi opublikować prospekt emisyjny, w którym poinformuje dokładnie o wszystkich szczegółach (w tym kiedy będzie przyjmować zapisy na akcje z pp). Ale to wszystko najpewniej będzie rozciągnięte mocno w czasie, a dopuszczenie samych akcji to perspektywa od kilku/kilkunastu miesięcy (zależy jak bardzo spółce będzie się "spieszyć").