Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Dlaczego wybrano datę 30.12.2020 na decyzję BFG o resolution?

Zgłoś do moderatora
Bardzo łatwo zrozumieć dlaczego - była już szczepionka, sytuacja makroekonomiczna zaczęła się poprawiać:

www.money.pl/gielda/tyle-zarobily-banki-nbp-podal-dane-6646364361824992a.html?amp=1

W okresie styczeń-kwiecień zysk netto sektora bankowego wyniósł 4,35 mld zł i był o ponad 80 proc. wyższy niż a analogicznym okresie rok temu - poinformował Narodowy Bank Polski (NBP).

Gdyby BFG z KNF poczekali do 31.03.2021 ( dodatkowe duże dokapitalizowanie poprzez emisję akcji nawet do 200 mln zł), plus doszedłby zysk za I kw. może i z 20-30 mln zł netto - nie byłoby już argumentów do przejęcia banku ( oczywiście w uzasadnieniu mojej skargi też dodałem ten argument jak i wiele innych ). Liczę na sprawiedliwy wyrok WSA - bo moja wiara w sprawiedliwość została mocno nadszarpnięta ale nie jest zniszczona do końca. Dlatego będę w temacie konsekwentnie walczył do samego końca - mnie bitwy nie interesują ( pierwsza bitwa to wyrok WSA ), liczy się cała kampania i końcowy sukces.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.