Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,10 zł , zmiana od tamtej pory: -23,69%

Dlaczego Enter da zarobić?

Zgłoś do moderatora
To jest jedna z najlepszych i najprężniejszych spółek na GPW, sprzedawanie akcji po dzisiejszych cenach jest zwykłą głupotą - kilka argumentów:
1. Latania w tym sezonie w wakacje było więcej niż kiedykolwiek wcześniej, zyski będą rekordowe
2. Już niedługo do operacji wrócą MAXy, zwiększy się możliwości latania bez międzylądowań (Capo Verde, Oman) + odszkodowania od Boeinga (IcelandAir otrzymał 135 mln $ za uziemienie do końca września 2019 za 5 samolotów, wiec można zacząć szacować kwotę, która otrzyma ENT
3. W zimie flota powiększy się o kolejne 2/3 sprawdzone 737 NG
4. Będą kolejne kontrakty

Jeżeli to kogoś dalej nie przekonuje to już nie wiem co może...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -1,29% 30,60 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.