Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,40 zł , zmiana od tamtej pory: -10,79%

Dla cierpliwych inaczej

Zgłoś do moderatora
Tak naprawdę 5 z przodu to kwestia czasu, nie wierzę, że ktoś z krótkoterminowych spekulantów będzie chciał przegapić dywidendę rzędu 10%. Osobiście mam kupiony mały pakiet, ale robię eksperyment i każdy pieniądz z dywidendy + za pewną kwotę miesięcznie będę kupował Eurotel i na emeryture podliczę swój zysk, bo straty pod uwagę nie biorę :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EUROTEL -0,49% 40,50 2021-07-23 16:48:56