Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,00 zł , zmiana od tamtej pory: -13,83%

Re: Dla cierpliwych inaczej

Zgłoś do moderatora
W sumie ma Pan rację, do emerytury brakuje mi naprawdę dużo czasu i jednak muszę wziąć pod uwagę to, że telefony tak jak zostało wspomniane będą sprzedawane przez Amazon i Allegro, a taki Eurotel będzie musiał czerpać zyski z innych branż. Brałem pod uwagę co najmniej 40 lat :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL -0,49% 40,50 2021-07-23 16:48:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.