Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,68%

Re: Dla cierpliwych inaczej

Zgłoś do moderatora
Zalezy ile Panu brakuje do emerytury.
Absolutnie nie chce siac fermentu. Jest jednak mozliwosc ze w przyszlosci telefony beda sie sprzedawaly za posrednictwem amazon lub innego duzego gracza, bez posrednikow.
Sam trzymam eurotel, i zamierzam trzymac, jednak kto wie co bedzie za 5 czy dziesiec lat.
Moze telefony komorkowe beda przezytkiem?
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 3,35% 40,10 2021-07-29 17:02:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.