Pesymizm na tej społce jest celem strategi spółki, tak jak brak komunikacji z drobnymi akcjonariuszami.
Dobre infa podaje sie tu w ostatniej chwili, lub nie podaje sie ich wcale, Starzy wiedzą o co chodzi.
Tak sie nie wychodzi z akcji złej spółki,tak się odbiera ostatnie od zatwardziałych tytanów.
Gdzie zapowiadana konferencja która miała rozwaić ostatnie niewiadome i miała zachecic drobnych do głosowania za uchwałami???
Będzie w ostatniej chwili?? Dlaczego?? Bo nikt już wtedy nie sprzeda akcji. A musi być dobrze jesli SZtuczkowski chce zgody naszej na walnym.
A OD TEJ ZGODY I BRAKU SPRAW W SADACH ZALEŻY JEGO BYĆ, ALBO NIE BYĆ W TYM BIZNESIE.