Zgadzam się z autorem j.w.Moim zdaniem poziom pesymizmu na tym forum osiągnął
swoje apogeum-pora do odwrotu.Co do waloru,to wszelkie złe informacje są już
zdyskontowane.Dalsze opluwanie Sz....., nie ma najmniejszego sensu.Szanowni
inwestorzy o ten papier za kilka m-cy będziecie na wyścigi zabiegać!.Wiele śmieciowych
papierów rosło po kilkaset procent - przyjdzie pora na COGNORA ! ! !