Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,80 zł , zmiana od tamtej pory: 32,02%

czytajcie ze zrozumieniem

Zgłoś do moderatora
PKO Leasing otrzymał zgodę UOKiK na przejęcie Prime Car Management, co oznacza, że spełnił się warunek prawny tego wezwania - poinformował pośredniczący w wezwaniu DM PKO BP.
Na początku listopada 2018 roku PKO Leasing wezwało do sprzedaży 11.908.840 akcji Prime Car Management, stanowiących 100 proc. akcji, po 11,38 zł za akcję. Zapisy w wezwaniu trwają do 25 lutego.

Obecnie, do 22 lutego, trwają także zapisy w wezwaniu na PCM ogłoszonym przez Hitachi Capital Polska. Cena w tym wezwaniu wynosi 18,05 zł za jedną akcję. Hitachi także otrzymało zgodę UOKiK na przejęcie Prime Car Management. (PAP Biznes)

czyli jeden i drugi podmiot może kupić , bo spełnił się warunek prawny , a nie ma odpowiednią ilość akcji .
  • czytajcie ze zrozumieniem Autor: ~bydzia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.