Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: 52,21%

czy złapią jakieś fajne nowe kontrakty

Zgłoś do moderatora
Ze strony spółki:

"CNT S.A. posiada bogate doświadczenie w realizacji oraz współrealizacji inwestycji związanych z budownictwem hydrotechnicznym obejmującym budowę zbiorników wodnych, wałów przeciwpowodziowych, jazów, śluz, przepustów wałowych, kanałów oraz robót pogłębiarskich i regulacji rzek. Wykonane przez Spółkę urządzenia wodne wpłynęły korzystnie na rozwój gospodarki wodnej, kształtowanie zasobów wodnych i korzystanie z wód. Spółka od wielu rozwija swe kompetencje w sektorze budownictwa hydrotechnicznego śródlądowego"

W sumie to ciekawy kierunek na czasie w zakresie niedoborów wody w Polsce i planowanych inwestycji. Gdyby złapali jakieś fajne kontrakty to zysk na najbliższe lata pewny. Wiem, że realizują obecnie projekt pt. „Budowa stopnia wodnego Malczyce na rzece Odrze”. Ciekawe kiedy zakończenie i wypłata należności z tego tytułu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,98% 20,70 2022-05-23 15:15:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.