i co zescie tam nabazgrali w moim watku ?
wszystko pousuwane ...
merytorycznie bardziej
kurs w czarnej d ...
nic co napisalem nie jest aktualnie realizowane ...
nie myslalem ze bedzie jednak tyle ludkow ze zasypia po 15
teraz widze jest ochota podniesienia kursu ...
a moze i warto zakupic po 15 i wystawic po 17
niech sie pokisi i z 2 tygodnie