Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -52,50%

Czy Murapol sprzeda Awbud?

Zgłoś do moderatora

Czy Murapol sprzeda też Awbud - w podobny sposób jak wczoraj sprzedał swoje akcje w Skarbcu?
Pojawił się komunikat, że 15 czerwca Murapol sprzedał swój pakiet akcji w Skarbcu spółce Aoram sp. z o.o., wcześniej sprzedając udziały w tej spółce osobom trzecim. Aoram ma siedzibę tak gdzie i Murapol, ten sam adres, jeden członek zarządu ten sam co w Murapol, o co chodzi? kto jest udziałowcem tej spółki Aoram? czyli kto jest teraz największym właścicielem Skarbca?
Podejrzane wszystko - bo Murapol podał info o negocjowaniu sprzedaży dopiero 14 czerwca w nocy czy 15 czerwca nad ranem, a 15 czerwca już sprzedane i to na rzecz spółki z grupy Murapol, w której wcześniej nastąpiła "tajemnicza" zmiana kontroli. O co tu chodzi?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.