czy fakt, że spółka od prawie roku bawi się w wytworzenie wniosku o dopuszczenie do obrotu na NC nowej emisji i mrozi moje pieniądze nie nadaje się do wniesienia sprawy do sądu o działanie zarządu na szkodę spółki?
Poza tym w ogóle nie informuje inwestorów- po długim weekendzie skonsultuję się z prawnikiem......