Bitevil została założona w 2015 roku. Zobaczice co dokonali przez te 3 lata. Ich tempo jest takie ze powiedziec ze zółwie, to i tak byłaby dzida.
W kamieniu szybciej się łupie niż oni tworzą strony na poziomie gimnazjum.
Jako ciekawsotka, syn w gimnazjum stwierdzil, ze takie strony jak eracoin.com to oni buduja na zajeciach, wraz z licznikiem,zegarem. Ze to słabo wygląda. I ciezko sie nie zgodzic. Wortal podrozniczy znajomego wygląda zawodowo jakby to budowal zespol ludzi,a stworzony w 2 m-ce przez 1 osobę za 28 000 zeta.
Moje obawy o pieniadze sie juz dematerializuja w formie przycisku sell. A takie byly prognozy.