Dnia 2018-01-31 o godz. 10:40 ~Des napisał(a):
> Ma ktoś linka do tego memorandum ? Ktoś czytał całe ? Jakies celne spostrzeżenia ? Coś o kosztach mówili ?
Nie widzę teraz tego (było na bankierze lub ich stronie ) Czytałem całe nic specjalnego nie pisali.Kasa z akcji ma iść na rozwój eracoin oraz sorry coach,na reklamę za granicą w necie,opis ile chcą osiągnąć użytkowników.I co ciekawe to że jeśli eracoin nie będzie zainteresowania to zastrzegają sobie prawo zamknięcia projektu.To tyle w skrócie.