wyczytalem jeszcze ze ekipe bedziesz montowal.super pomysl!!!!!!!!!!!!! ja się pisze, miejsce dla mnie rezerwuj ziomek!!!!!!!!, może by tak sly1000 i xyz zaprosic???????chłopaki kompleksow nie maja i duzo pisza o pomyslach, sam wiesz najlepiej.ale ja w to wchodze na 100