Ola amigo. Miejsce masz zaklepane. Ale to raczej pieśń przyszłości, jesli wogóle. Może na jesieni bo teraz wakacje. Portugalia juz się otworzyła?
Co do inwestycji to kolega mnie namawia na coś zupełnie niezwiązanego z rynkami, ale to forum to nie miejsce żeby o tym pisać. Jeden bank bym musiał na to sprzedać (hi hi).
Bardzo Ci gratuluję tej Twojej wytrwałości, serio. Dwa lata minęły odkąd się zawinąłem, a Ty nadal na froncie - pięknie. Dziś Dino klasę pokazuje na tle ogólnej słabości. Bardzo dobry raport mieli.
Trzymaj się, powodzenia Pablo.