Niemały pakiet akcji stopniał do dosyć małej ilości, ale też wierzyłem że coś się w końcu ruszy. Nawet nie zaglądałem na forum bo i po co w trakcie snu zimowego gdy czeka się na informacje, ale idzie wiosna. Ciekawe kto przejął/przejmie z emisji 6mln akcji, no bo raczej nie Kosiński. Tak czy siak zrobiło się nader interesująco. Pozdrawiam.