Witam serdecznie. Miejmy nadzieję że przyszedł czas na naszą perelkę, że prezes tak mocno opluwany na forum osiągnie swój zamierzony cel a Kosa zacznie współpracować. Posiadam akcje tej spółki od początku notowań i wierzyłem i nadal wierzę że tu będzie grubo albo bardzo grubo. Pozdrawiam wszystkich