Jest to możliwe ponieważ ostatnio były zbierane duże pakiety nawet do 900tyś sztuk a wcześniej się to nie zdarzało- tym bardziej że centek miał już kiedyś taki dół i odbił na 1zł Tak szczerze to im więcej jest narzekań na spółkę tym bardziej mnie mobilizuję aby w nią zainwestować.Podobnie było z Dudą spadł z 5zł na 0,40 gr i wszyscy wieścili że padnie ile jadu było wylewane chciałem go wtedy kupić ale maklerzy odradzali że to nie ma racji bytu i namówili mnie na Lotosa owszem zarobiłem ale na Dudzie byłoby prawie 400%.
pozdrawiam wytrwałych( optymista)