Forum Giełda +Dodaj wątek

Co to za spółka której kursem może zachwiać byle student...

Zgłoś do moderatora
Gdzie jest zarząd - schował się, albo celowo cisza aby ogłosić wezwanie po najniższej cenie albo to cisza przed burzą bo póki co kursem wahają drobni ciułacze a to już nie w porządku wobec lokujących większy kapitał i wierzących w spółkę, zarząd powinien reagować... Osobiście jestem zapakowany po brzegi na poziomie 1,03zł i mam optymistyczne podejście do Mediatela, ale brak głosu zarządu po miesiącu od wybrania prezesa mnie wnerwia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIATEL 0,00% 0,74 2017-09-26 09:31:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.