Gdzie jest ten najwiekszy naganiacz na wzrosty beee. Ten to dopiero narozrabial na forum. pewnie za jego namowa tutaj niejeden sie ubral na gorce. Pisalem ze wskazniki sa przegrzane - MACD i TRIX. Sprawdza sie moja teoria chodz nie do konca bo wieszczylem chociaz 0,80 a tu nawet nie bylo 0,70 i juz powrot do bazy. A ta baza bedzie za chwile na 0,30 !!!