Nie nie - nie masz racji. Tu wszyscy maja akcje bo ubrali sie na mega wzrostach za ostatni raport. Teraz skulili ogonki i czekaja nie wiem na co hehehe. Kolejny, roczny raport. Dalej krzykacze - pisac jak tu bedzie wysoko !!!!Czekam na wasze zalosne wpisy