Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Co słychać u Pana Nalepy?

Zgłoś do moderatora
Tak się zastanawiam zerkając na kwit wiszący w portfelu : Nie liczę na reanimację tego nieboszczka (mam na myśli Serenity), ale fajnie byłoby wiedzieć co u artystów, którzy załatwili parę osób bez mydla J

Nalepa nigdzie indziej nie wypłynął, dlatego spodziewam się, że SRT był ostatnim wykonem tego wirtuoza. Jak macie jakieś sygnały „co w trawie piszczy” – dajcie znać ;) Pozdrosy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 16:27:42