Forum Giełda +Dodaj wątek

?co otym sądzić?

Zgłoś do moderatora
Sam nie wiem co o tym sądzić,byłem w piątek w Gdańsku na meczu Niemcy-Grecja,i obserwowałem przez jakiś czas stoisko Intersportu,gdzie sprzedaż koszulek i pamiątek szła że aż miło było popatrzeć.Myślę sobie tu muszą być wzrosty,a tu dziś ktoś sypie jak za przeproszeniem w kaczą d..e.Czekam od stycznia,to poczekam jeszcze trochę,ale zaczyna brakować mi cierpliwości jak pewnie nie jednemu z Was.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 4,85% 1,08 2023-10-03 16:41:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.