Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,44 zł , zmiana od tamtej pory: 274,22%
Macie jakieś pomysły co dalej?
   Gdyby miało byc wezwanie to chyba już by było bo na chwilę obecną średnia za 6 miesięcy to 6,47 i powoli rośnie
więc chyba na razie to mżonki, poza tym skoro nie płacą dywidendy to wszystkie zyski zostaja w firmie, przynajmniej teoretycznie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZBIALY -0,82% 24,10 2021-10-15 16:47:47