Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,50 zł , zmiana od tamtej pory: 292,31%

Re: Co dalej?

Zgłoś do moderatora
Nowy akcjonariusz ?
ale kto Mu sprzeda taką ilość po 5,60 ? Fundusze raczej po takiej cenie nie wyjdą ; to kto ? Drobni ?? Ja po takiej kwocie będę raczej kupował a nie sprzedawał . No chyba - że ogłoszą upadłość lub wyskoczy coś bardzo , bardzo brzydkiego .
Jakieś inne propozycje ???
A co do wyników - to moim zdaniem obecnie zupełnie nie przekładają się na kurs akcji . Nawet jakby zarobili 10 baniek za 1 półrocze ( lub 2 kwartał ) - to i tak ROZGRYWAJĄCY  realizuje swój plan , ale wg mnie nie ma w nim zbyt wysokich kursów akcji .
Powodzenia i wytrwałości .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,41% 25,50 2021-10-27 15:41:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.