Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,25 zł , zmiana od tamtej pory: 295,20%

Re: Co dalej?

Zgłoś do moderatora
Jeśli w drugim kwartale będzie wynik 1-1,5 mln zysku, to za cały rok powinno się uzbierać około 10 mln, bo 2 połowa roku jest lepsza w tej branży. Da nam to ponad 30 mln zysku z ostatnich lat, z którymi spółka będzie musiała coś zrobić. Może więc w przyszłym roku jakaś solidna dywidenda albo uruchomią skup?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -0,80% 24,70 2021-10-26 16:11:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.