Pheel Starszy sierżant sztabowy
Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 337
Ostrzeżenia: 0/5
Powrót do górylink Wysłany: Pią, 10 Kwi 2015, 8:03 ...w dzisiejszym Parkiecie, Protektor na liście spółek gdzie OFE prawdopodobnie zagłosują za maksymalną dywidendą za 2014 r. Oznacza to wypłatę 30 groszy na akcję, co daje kolejny rok z rzędu, z jedną z najwyższych stóp dywidendy na GPW w wysokości 9,5%....
Jezeli to prawda nie mam tego artykulu to spolka jeszcze bardziej atracyjna dla przjejmujacego i cena idzie w gore!
Ale brakuje mi tej stategii co miala byc po 1kwartale w sumie w 1kwartale plus sprzedazy nireuchomosci przy Kunickiego!
Na to wygalda ze zakup rubla w grudniu to na ta chwile dla mnie antifdotum na ta posuche i dziadostwo GPW~!
Tregedia ta gielda prze zkomunistow idzie na DNO!!!
na krachu nei bedzie co zbierac!!