Dla mnie jest jasne ze po sprawei bankow OFermy beda szuakc piniedzy w kazdej innej spolce przy wypalcie dywidendy soatni rok zniw!!!!
I to male spolki majace gotowke nie zadlzuone beda na celowniku wiec nie dziwi mnie ze 30groszy bedzie przedmiotem walki OFE i zapewne reszta podzieli ich poglad! Mnie bardziej interesuje wezwanie i przjecie spolki,wszytsko co moznabylo na ten temat zberac zebrane,3 inwestorw wg stanu przed wynikami,jak jest teraz mozna jedynie przypuszczac,nieukrywam ze to nalpesze rozwizanie dla akcjonariuszy,przjecie nie DYWIDENDA!!!