Jeżeli dobrze liczę i mam dobre dane w Polsce jest około 11 ml kobiet w wieku produkcyjnym licząc jaki procent musiał by kupić urządzenie aby pokryć stratę wychodzi mi około 1,2 % polskich pań. Czy to dużo i czy znajdzie się tyle inteligentnych i przezornych kobiet w Polsce ?